צוות Laor

הכירו את צוות Laor

שרות ותמיכה בתהליכי שינוי הוא אבן יסוד במתודולוגיה של Laor. אנשי הצוות במרכז Laor מיומנים ביותר בשיטת הטיפול הייחודית LayerSystem7 ושמחים לתת שרות מכל הלב לכלל הלקוחות שלנו.

יופי הוא אלמנט חיצוני שנקבע הרבה מתהליכים פנימיים. לכן אנו מאמינים שתמיכה וחיזוק הגוף והנפש קובע רבות את מידת היופי המוקרן מכל אחד מאיתנו. לכל אחד מאנשי הצוות של Laor  יש מעבר לידע הקוסמטי הרב גם כישרונות נוספים בתחומים מגוונים המעשיריםאת הנפש ומהם אנחנו מציעים לכם להנות עוד היום.

קרן מינץ, בת 39, נשואה לג'וזף פישלר בעלת תואר במדעי ההתנהגות וניהול משאבי אנוש. בשנים לאחר התואר עסקתי בשילוח בינלאומי, מה שהיה למקור פרנסה אך לא הזין אותי ברמה הפנימית ,לפני 12 שנה רצה הגורל והפכתי ללקוחה ב Laor  ובשנים האחרונות התמזל מזלי והפכתי מלקוחה לעובדת ולמנהלת ב Laor .

לפני כ 6 שנים עברתי הכשרת מאמנים –   במרכז הישראלי לאימון וגישור, רכשתי ידע בקורסים שונים לשחרור אמונות, דפוסי התנהגות ופחדים במהירות ויעילות תקופה ארוכה למדתי "ימימה" וקורסים שונים בפיתוח המודעות העצמית.
היום יום שלי ,שבו אני פוגשת אנשים רבים ומגוונים, מאפשר לי לרכוש עוד ועוד כלים להתמודדות עם מצבים שונים המלווים את חיינו. האהבה הכי גדולה שלי היא ללוות ולראות שינויים המתרחשים בחיי ובחיי אנשים אחרים.

חווית ייעוץ היא מפגש העוזר לאדם להבין יותר טוב את עצמו, היא יכולה להיות נקודתית או תהליכית תלוי בעומק האתגר הניצב בפני אותו אדם.
חווית הייעוץ מורכבת ממספר אלמנטים: שיחה בה תתבסס ההיכרות בינינו, הקשבה לנאמר ובעיקר למה שאינו נאמר, זיהוי והבנה של דפוסים מניעים ומעכבים כאחד תוך העצמה של הטוב הקיים בכל אחד מאיתנו.
אותנטיות מצידי ומצידכם זהו האלמנט הכי חשוב אשר בלעדיו חווית היעוץ אינה יכולה להתקיים, בתהליך משותף של יצירתיות ובמציאת דרכים ואף פתרונות המותאמים רק אליכם.

היעוץ מאפשר להראות לעצמכם רובד נוסף בכם שתמיד היה שם אבל עכשיו הארנו אותו באור חדש שיכול להוביל לתנועה חדשה בחיים. יתכן שמתוך המפגש נגלה כי מתבקש שינוי לעתים קטן ולעתים מורכב מהרבה שינויים קטנים המובילים לשינוי מיוחל, מה שבטוח אנחנו יוצאים לריקוד משותף שבו אנו לומדים ובונים את הצעדים להבין את עצמנו טוב יותר.

אני חייבת לציין כי החוויה היא אישית ומשתנה מאדם לאדם, במהלך המפגש תלווה אותנו נגיעה של הומור – בעיקר כדי שנהנה ממנו.

אטי קרמר סולומון, בת 40, נשואה לאמנון ואם לבני מורן ולביתי איילה.
בוגרת אוניברסיטת חיפה בחוג לשירותי אנוש.

לפני מספר שנים נפרדתי מקריירת משאבי אנוש בהייטק לטובת הגשמת היעוד שלי – הנחיית נשים אל ידיעה שהכל אפשרי והכל נמצא ומתחיל בנו. כשאנו עוברות תהליכים פנימיים לשינוי וריפוי, המציאות שלנו משתנה בהתאם ואנו מממשות את האמת הגבוהה שלנו בכל הרבדים, תוך הגשמת חלומות שבעבר לא העזנו לחלום. זאת באמצעות מגוון כלים המותאמים לכל אחת באופן אישי.
מדי יום, אני מודה על הדרך בה בחרתי המראה לי שאכן -הכל אפשרי.
אני מלווה נשים בתהליכי שינוי וריפוי, תוך טיפול, יעוץ ו/או הדרכה אישיים ומעבירה סנדאות, קורסים והרצאות.
דמיון מודרך ו"בארס" מבית אקסס קונשסנס" הם שני כלים עוצמתיים ביותר המאפשרים לנו להשתחרר מחסמים, טראומות, אמונות ודפוסי התנהגות מעכבים העוזרים לנו להגיע לשלווה פנימית וידיעה ברורה לגבי היעוד שלנו והאמת הגבוהה בכל תחום באשר הוא.
אל Laor הגעתי בהמלצת חברה והתאהבתי מיד במוצרים ובתרומה הנפלאה שלהם עבורי. הכימיה עם אורי, קרן, יובל ויעל גם היא היתה מיידית ומצאתי עצמי חלק מהמרכז היחודי שלנו באבן גבירול.
מנסיוני, הטיפוח שלנו מבפנים ומבחוץ במקביל מאפשר לנו להרגיש נפלא עם עצמנו ולהשיג כל מה שאנו חפצות בו.

הבארס הוא כלי עוצמתי מבית אקסס קונשסנס – שיטה ליצירת תודעה. היא משתמשת בכלים שמעלים את רמת התודעה שלנו המודעות שלנו כדי שנהיה נוכחיים בכל רגע בחיינו ונסיר את המכשולים והחסמים הפנימיים המונעים מאיתנו לקבל כל דבר שאנו רוצים בו. הבארס הם למעשה הסורגים המשתחררים מאיתנו על ידי נגיעה קלה ב 32 נקודות שונות בראש, במהלכה משתחרר מטען אלקטרו מגנטי. במגע זה משתחררת אנרגיה של טראומות, אמונות, זכרונות, דפוסי התנהגות, רגשות ונקודת מבט שאיננו זקוקים להם עוד, אינם משרתים אותנו ואף מעכבים אותנו ממימוש הפונטציאל הגבוה והאמיתי, היעוד והמהות שלנו.

שחרור אנרגיה זו עוזר לנו לטפל ולאזן נושאים רבים כגון: פחדים, חרדות, בעיות שינה ומשקל, הפרעות קשב וריכוז, עייפות, עצבנות, איש שקט פנימי ועוד.

יעל דיין, מאפרת, קוסמטיקאית פרא רפואית, כירומסאז'יסטית, מורה, ועוד המון דברים. בעלת תואר ראשון בספרות ואמנות. קיבוצניקית במקור ותל אביבית בנשמה 🙂

לפאשן האמיתי שלי הגעתי לאחר מסע די ארוך בשלל תחומים אחרים, שונים ומשונים. למדתי צילום, בלשנות וקולנוע, וכמאפרת עבדתי שנים רבות בטלוויזיה.

ללאור ולאורי הגעתי כלקוחה, בשלב מעבר בחיי, לאחר שעבדתי בתרגום ופרסום. מלקוחה הפכתי לחלק בלתי נפרד מלאור, שם מצאתי בית. כמי שיש לה עניין בתחומים רבים ונוטה לברוח ממקומות שלא מספקים אותי, בלאור מצאתי מקום מרווח ומאתגר לעצמי ולשלל תחומי העניין שלי.

כחלק מצוות לאור אני עושה טיפולי פנים ועיסויי פנים אסטתיים (כירומסאז'), עובדת בחנות במרכז לאור, וצופה ומלווה מקרוב ובהתלהבות את תהליך יצירת המוצרים והחומרים של אורי. כמו כן אני מאפרת לקוחות פרטיים לאירועים וכן לצילומים ולטלוויזיה, ומורה בבי"ס לאיפור של עדה לזורגן.

העבודה עם צוות לאור מאפשרת לי לעסוק בעניין ואתגר רב בתחום הקוסמטיקה, וכן משאירה לי מקום ומרווח לעסוק גם באהבה הראשונה שלי – האיפור.

מדובר בעיסוי מדהים ומיוחד, שעובד על שרירי הפנים, קמטי הבעה, מערכת הלימפה ורקמות החיבור. כלומר – כל מה שהחומרים והקרמים לא מגיעים אליו. כתהליך, סדרת עיסויי כירו יכולה להשפיע עד מאוד על מראה הפנים ועל תהליכי ההזדקנות והתקבעות של קמטי הבעה בפנים שלנו. כמו כן, העיסוי מטפל בבצקות ועוזר בניקוז רעלים ובהמרצת זרימת הדם לפנים. במתאים מאוד גם כטיפול יופי לפני אירועים. בואו להתנסות:)

אורי לאור

אורי לאור מתמחה ומטפל בקוסמטיקה טבעית ופרא-רפואית, ארומתרפיה, ויטמינים, פרחי באך, צמחי מרפא, בישום וכימיה. בשנים שקדמו להקמת Laor אורי לאור עבד בחברות מובילות בתחום הקוסמטיקה, הפלסטיקה והויטמינים ולמד את הסודות שמאחורי טיפולי ומוצרי הטיפוח.