מיקרובלידינג

שיטה מדויקת ביותר לעיצוב קבוע של הגבות עיצוב הגבות על פי הסימטריה של חיתוך הזהב תורם למראה צעיר ורענן ולהרמת עיניים נפולות מראה טבעי ומתמזג עם כל סוגי העור והשיער טשטוש צלקות וקרחות בגבות בצורה מושלמת הדרך הבטוחה ביותר עם תוצאות לאורך זמן

מיקרובליידינג

הגבות נותנות לפנים את המסגרת הקובעת את המבט והסימטריה.
מאז ומעולם בכל התרבויות חיפשו את צורת הגבות המושלמת ממצרים העתיקה דרך תקופת הרנסנס ובכל מאה התפתחו והשתכללו הטכניקות
לדמות לגבות את המראה המושלם.

מיקרובליידינג היא שיטה חדשה ובטוחה, המבוססת על טכניקות עתיקות לשרטוט קבוע של מתאר הגבה בצורה טבעית המאריכה ימים ובצורה
המדויקת ביותר הקיימת כיום בעולם.

שיטות רבות הקיימות כיום כאיפור קבוע, שיטת השערה וההצללה מבוצעות עם מכשיר חשמלי שעל אף שהשתכלל מאוד בשנים הארוכות הוא איננו יכול לתת תוצאות מדויקת לעומת שירטוט הגבה באופן מכני וידני בצורה המושלמת ביותר, כמו ציור, שירטוט של שערה אחת אחת, בעוביים שונים ולעיתים גם בצבעים שונים. השרטוט לאורך ולגובה הגבה נותן אפקט תלת מימדי של שיער שניראה בדיוק כמו שיער הגבה הטבעי.

שיטת התלת מימד לעיצוב קבוע של גבות היא פתרון פשוט קל ונוח לכל אחת ואחד שרוצים מראה נקי מעוצב ומיוחד שמחזיק מעמד לתקופה ארוכה איננו משנה צבע ונראה טבעי ביותר.

  • השיטה המדויקת ביותר לעיצוב קבוע של הגבות
  • עיצוב הגבות לפי כללי הסימטריה של חיתוך הזהב
  • תורם למראה צעיר ורענן ולהרמת עיניים נפולות
  • מראה טבעי ומתמזג עם כל סוגי העור והשיער
  • טשטוש צלקות וקרחות בגבות בצורה מושלמת
  • הדרך הבטוחה ביותר עם תוצאות לאורך זמן

איך זה עובד ?

שיטת המיקרובליידינג נותנת שליטה מלאה ובחירה אישית, על גובה אורך וזווית הגבה. לפני הטיפול משרטטים במדויק את מתאר הגבה הרצוי, נעזרים לשם כך באבזור מקצועי המאפשר דיוק עד לרמת המילימטר וקובעים את צורת הגבה לפי הצורה הקלאסית הנקראת חיתוך הזהב של הפנים המקנה את הסימטריה המדויקת ביותר למכלול תווי הפנים. הטיפול נעשה, לאחר אלחוש המקום, בעזרת מכשיר ידני המכיל מיקרו להבים חד פעמיים המשרטטים את קו מתאר הגבה בפיגמנט או מספר פיגמנטים אורגנים המותאמים באופן אישי ומדויק לכל לקוחה לפי צבע העור והצבעים המרכיבים את הגבה ושיער הראש.

באמצעות שיטת עיצוב הגבה מדויקת זו ניתן לעצב את כל הגבה, גם לאנשים חסרי גבות כלל, ניתן להדגיש את צורת הגבות הטבעית או למלא חורים בגבות איכן שלא צומחות שערות בגל מריטת יתר, צלקת וקרחות מקומיות בגבה.

למי זה מתאים ?

השיטה מתאימה מאוד למי שרוצה לעצב באופן קבוע את הגבות אך איננו רוצה לעבור תהליך של איפור קבוע שבדרך כלל דוהה בצורה לא אחידה, ברבים מהמקרים נראה כהה מאוד, בולט ומלאכותי וכן קורה פעמים רבות שאיפור קבוע לא ניתן להסרה. שיטת המיקרובלידינג מרעננת את צורת הגבות לפי הטרנדים המתחלפים כל שנה ולפי צורת הפנים המשתנה עם השנים. תוצאות הטיפול מחזיקות עד לשנה וניתן לחזור בקלות על התוצאה הקודמת או לשנות צורה או צבע בקלות.