חוויה מאורגנת של חופש ברישיקש
Anti Stress Plan

שנים עשר ימים מופלאים של חוויות לכל החושים,
בהובלת אורי לאור.

8-20.11.2018

הצטרפו אלי לחוויה של פעם בחיים לחופשה משחררת ומרתקת בלב התרבות ההודית, במרכז איורוודה מטופח ומופלא הבנוי על צלע ההר ומשקיף אל הגנגס והגשר המפורסם של רישיקש נכיר את המנטור קוקו, ונעבור סדנה של שבוע Anti Stress Plan של מדיטציה לחיים וניקוי גוף מרעלים. במהלך המסע נרפא את הגוף, נטהר את הנפש, נרגיע את המוח ונחזק את הלב. נתענג על אוכל צמחוני בריא, שיעורי יוגה, מדיטציה, שירה מקודשת וסדנאות על מהות החיים. נעבור אבחון אישי וחמישה טיפולים להקלה על מכאובי הגוף, נתחבר לעוצמות הטבע האדירות. נבקר ונתפעם מהטאג' מאהל ונשוטט בשווקי דלהי התוססים.

* בואו איתי לחופש שיחבר אתכם עם עצמכם.

* להנות מאוכל הודי משובח.

* לקבל טיפולי איורוודה מקצועיים.

* לטייל במרחבי הטבע האדירים.

* לגלות את עושרה של התרבות ההודית.

* הצטרפו עכשיו לחופשה הטובה בחייכם !

אורי לאור

אורי לאור, Spiritual Life Companion

אני מזמין אתכם לחופשה מסוג אחר שתשנה את כל מה שחשבתם קודם על הודו. קחו פסק זמן מכל הלחץ ומהסביבה, החליטו שמגיע לכם רגע לעצמכם, לסדר את המחשבות, להגיע לשקט אמיתי ולהתחבר שוב ליופי הפנימי. יחד נטוס להודו לעיר רישיקש, שהיא עיר קסומה, הנחשבת בצדק לפנינה של הודו ומרכז יוגה עולמי, ונמצא שם שלווה נפשית, טעימות מכל הודו, מאות מקדשים ואשרמים ותחושה של קדושה בכל פינה.

הודו מצפינה בתרבות שלה את סודות העולם. כשמתרגלים ללכלוך, לרעש ולהמולה רואים יופי בכל פינה. רק בהודו אדם מערבי יכול להרגיש את פרופורציות הקיום. התרבות מקדשת את אימא אדמה, הדת דוגלת בערכים של טבע והיא נגד כל סוג של אלימות, והעוני והעושר מעורבבים זה לצד זה בכל מקום. הודו יכולה להיות מקום זול מאוד או יקר מאוד, מקום לשינוי מהיר ולהתנהלות איטית ולכן הודו היא מקום נפלא להתפתחות רוחנית.

החוויה שמצפה לכם תהדהד בכם בכל המישורים ותחזיר אתכם למסלול החיים רגועים ומלאים מבפנים. טיפולי האיורוודה שמצפים לכם ירפאו מכאובים בגוף, יגמישו את השלד, ישחררו את השרירים ויחדשו את העור. תתנסו אם תרצו ביוגה ומדיטציה, למתחילים ולמתקדמים. נטהר את הלב והנפש באמצעות שירה מקודשת, שיעורים על מהות החיים, טקסים שאמנים וטיפול בעור הגוף והפנים.

אורי לאור, אסתטיקן, סופר, יוצר "שיטת השכבות" לטיפול בעור. מנטור רוחני, מנחה שיטת  Particular U לשינוי תודעה והתחברות רוחנית בהתאמה אישית. חוקר תרבויות, חברה ומגדר. בעל תואר ראשון באמנות, מתמחה בריפוי שמאני, תקשור, הילינג, דמיון מודרך ומדיטציה. מוסמך בשיטת העבודה, חיים בחשק ואניאגרם.

תוכנית המסע :

יום 1 – 8.11.2018 – טיסה מתל אביב לדלהי ומשם טיסה לרישיקש בהודו

טיסת לילה ישירה לעיר הבירה של הודו דלהי, תביא אותנו במהירות לעולם תרבותי אחר, בכדי לרכך את ההסתגלות להודו נעבור מיד לטיסת המשך לעיר רישיקש, עיר קטנה, קדושה ונקיה יחסית בא נתחיל את המסע לריפוי הפנימי.

יום 2  עד יום 9 – (9-17.11.2018) שהייה במרכז איורוודה, יוגה ומדיטציה ברישיקש שכולל הדרכה אישית וקורס מדיטציה של שבוע Anti Stress Plan עם שיעור בוקר, טיפולים, ושיעור ערב. המרכז שייך לקוקו ומשפחתו המכובדת שמתגוררת ברישיקש כבר מאות שנים. כל אדם בקבוצה יקבל חדר פרטי מרווח ונוח.

המנהל הרוחני הראשי במקום נקרא קוקו והוא מלווה התפתחות רוחנית והעצמה אישית, מאסטר איורוודה ומורה ליוגה ומדיטציה. קוקו ילווה אותנו במהלך המסע שלנו ברישקש וכל אדם בקבוצה יוכל להיפגש עמו לשיחה אישית ומעצימה במיוחד.

קוקו מעניק שיעורים במרכז בנושאים מגוונים ובקורס של שבוע נלמד על:

 • איורוודה ומהות החיים
 • תרגול יומי של יוגה ומדיטציה
 • שיעורי שירה מקודשת בליווי כלי נגינה עתיקים

במהלך הזמן שלנו ברישיקש תקבלו בנוסף:

5 טיפולי איורוודה בהתאמה אישית ונסך שמן על העין השלישית פאנצ'קרמה.

האיורוודה היא שיטת טיפול אורגנית שרואה את האדם כחלק ממכלול הטבע. השיטה מטפלת במקביל בכל איברי הגוף ומשפיעה באופן ישיר על הנפש. במסגרת המסע כל אחד יעבור אבחון איורוודי על ידי המאסטר קוקו או אחיו שהוא מטפל מקצועי בכיר לפי תורת הדושות. כל אחד יקבל סדרה של 5 ימי טיפול אינטנסיבי שמעבירים את הגוף אתחול מחדש ועוזרים לטיפול במכאובים שונים בגוף ולאיזון הנפש. באמצעות מסז'ים מסוגים שונים, נסך שמן על המצח ומרכז העין השלישית (פאנצ'קרמה), טיפול עם כדורי צמחים, רפלקסולוגיה, שחרור נקודות טריגר ועוד טיפולים שמטרתם לייעל את חילוף החומרים, ניקוי מערכת הלימפה והוצאת הרעלים מהגוף.

הטיפולים מתאימים לשיפור: גמישות הגוף, שחרור שרירים, והקלה על מערכת העצבים, טיפול בדלקות במפרקים ובגוף, טיפול בבעיות מערכת השתן, טיפולים לכאבי גב תחתון, טיפולי צמחים ועיסוי לחיזוק שרירי הפנים

טיולים יומיים אל המופלא שבעיר ובטבע

הטבע בהודו הוא עשיר וצבעוני והוא ניכר בכל פינה אפילו במרחב הביתי. נבקר מקומות קדושים מלאי עוצמה על הגנגס, אשרמים בהם שרים מנטרות עשרים וארבע שעות ביממה, ביקור בערבים בטקסי הפוג'ה המרהיבים על הגנגס, ביקור בשווקים ססגוניים והצטרפות לחגיגות המקומיים.

הכרות עם המטבח ההודי וסדנת בישול צמחוני

האוכל ההודי מורכב מאוד בטעמו, האוכל בעיר רישיקש בגלל קדושתה הוא צמחוני לחלוטין ואורגני במהותו ומקדש את ערכי הטבע והסביבה מבלי לפגוע בבעלי החיים. במרכז נאכל אוכל בריאות לפי תורת האיורוודה ונתנסה בסדנת בישול הודי מסורתי.

טיול במעלה הגנגס למערת השקט הפנימי

לטבע יש עוצמה אדירה שאינה ניתנת למדידה אך היא בהחלט מורגשת ברמת החוויה. טיול במעלה הנהר הקדוש יביא אותנו לסגירת מעגל טיפולי וחתימה אנרגטית של שקט במקום עוצר נשימה וקדוש שמביא ניקיון פנימה.

המקדש מול המרכז צמוד לגשר

מרכז האיורוודה בלקסמן-ג'ולה רישקש

המרכז הטיפולי

קוקו – המנהל הרוחני הראשי במקום

קוקו

טקס הפוג'ה המרתק על גדת הגנגס

טקס האש לכבוד הנהר

רגע של שלווה – טיול במעלה הגנגס

טיול במעלה הגנגס

יום 9 – 17.11.2018 טיסה מרישיקש לדלהי, וסיור במיין באזאר ומרכז הקניות קונאוטפלייס

בטיסה קצרה ונעימה נגיע לדלהי עיר הבירה התוססת והעמוסה. נגיע למלון ונוכל להתארגן ליציאה אל רחובות העיר השוקקים שדורשים זמן הסתגלות לעיכול המראות, הצבעים והריחות השולטים בה בכל פינה. לעת ערב נגיע לאזור מערבי יחסית שנקרא קונאוטפלייס ובו תוכלו למצוא כל שתרצו.

יום 10 – 18.11.2018 פרופורציות היופי של הטאג' מאהל

נסיעה מאורגנת אל אחד משבעת פלאי תבל, שלעולם לא מאבד את החן ואת העוצמה אפילו מול כל ההתפתחויות האדריכליות והטכנולוגיות של המערב. מייצג את היופי, הסימטריה ואת המתמטיקה של הודו. ומביעה יותר מכל את הארעיות של האדם מול נצחיות האהבה.

יום 11 – 19.11.2018 תפארתה של דלהי, קוטוב מינאר, המצודה האדומה והשוק הגדול צ'אדני צ'וק

ביקור במונומנט אדריכלי קדום ואדיר שמשלב עוצמה וקדושה, נטייל במצודה ששמרה בעבר על דלהי והכילה את כל המהרג'ות, שליטי הודו, לדורותיהם והרמונם עם דגש על האומנות ההודית בשיאה. נשוטט בשווקים הצבעוניים והאינסופיים שהם לב לבה של דלהי ומציגים את עושר הטעם, האופנה והתרבות ההודית ונתרשם מבעלי המלאכה שעדיין עובדים בשיטות עתיקות.

יום 12 – 20.11.2018 קניות אחרונות במיין באזאר ובשווקים הרבים, התארגנות לטיסה חזרה לארץ

יום כייף בו תוכלו לצאת לבד או עם הקבוצה להמשך קניות ומתנות לכל המשפחה, זמן אחרון לארגון המחשבות ולהשלמה של כל מה שרציתם ולא הספקתם.

הטאג' מאהל

הטאג' מאהל

קוטוב מינאר – מונומנט אדריכלי קדום ואדיר שמשלב עוצמה וקדושה

קוטוב מינאר

מיין באזאר – אחד מהשווקים הצבעוניים והאינסופיים

מיין באזאר

ליצירת קשר ופרטים נוספים    —    אורי לאור 052-2803801

לצפייה בסרטון ההזמנה לחצו על התמונה

לסיכום אתם תקבלו :

 • טיסה ישירה להודו ומשם טיסת פנים לרישיקש
 • לינה בחדר פרטי וליווי התפתחות אישי
 • ארוחות בוקר בריאות על בסיס תורת האיורוודה
 • אבחון איורוודי וחמישה טיפולים של שעה וחצי
 • קורס של שבוע  Anti Stress Plan
 • שיעורי מהות החיים ושירה מקודשת
 • טקס שמאני פרטי לקבוצה מסביב למדורה
 • סדנת בישול אוכל הודי אורגני וצמחוני
 • נשף מסכות וטיפול בעור הפנים
 • טיול לעיר רישיקש וטיולים מודרכים באזור
 • ביקור בטקס פוג'ה גדול בעיר רישיקש
 • מפגש עם אנשים ונשים מקומיות
 • טיול למעלה הגנגס ולמערה מקודשת
 • טיול חד יומי לטאג' מאהל באגרה
 • טיול ברחבי דלהי ושיטוט בשווקים
 • נסיעה בריקשה המפורסמת
 • טיסה ישירה חזרה הביתה
 • רישיקש היא בירת היוגה של הודו ומושכת אליה תיירים מכל העולם. המסע שלנו מתמקד במרכז רוחני ברישיקש בצפון הודו ומשלב טיפולי איורוודה לגוף ולנפש. כמו כן נבקר באזור במקומות קלאסיים ומוכרים לצד מקומות אותנטיים ומיוחדים.  בנוסף לרישיקש נשלב טיול לטאג' מאהל ונכיר את נפלאות דלהי.

 • אחד הדברים היפים בהודו, הוא שהזמן מתנהל בקצב שונה משלנו ולגיל אין משמעות. החברה ההודית מקבלת באהבה כל אחת ואחד ללא שיפוטיות והגדרות מיותרות, ולכן יש תחושה של חופש אמיתי. המסע להודו יחבר אתכם לתודעת הכרת התודה שהיא הבסיס לחיים מאושרים.

 • רובנו מחפשים שקט ורוגע, מנסים שיטות שונות וסדנאות להגיע אל שורש השקט הפנימי, בדרך כלל זה עובד לתקופה כזו או אחרת אבל השינוי הוא לא קבוע ואנחנו חוזרים לדפוסים הישנים. בכדי לעשות שינוי עמוק וקבוע בחיים צריך לנתק את עצמינו מהמוכר ומהחברה הלוחצת שמקיפה אותנו ולהתחבר למקום שבו השקט הפנימי הוא דרך החיים של התרבות.

מחירים :

2,990$ לאדם בחדר פרטי

2,099$ לאדם בחדר פרטי עם טיסת פנים אחת בלבד מרישיקש לדלהי.

הנחה למצטרף לחדר לכל ימי החופשה  200$

חשוב לדעת: תשלום של 50% לשריון מקום,
גמר התשלום יהיה בתאריך 01/09/2018
 

מחיר הטיול אינו כולל :

שתייה, אוכל והוצאות אישיות
אשרת כניסה להודו
חיסונים
ביטוח בריאות ומטען
תשר לנותני השירותים המקומיים

המחיר כולל :

טיסות בינלאומיות ישירות להודו וחזרה לישראל

2 טיסות פנים: דלהי – רישיקש, רישיקש – דלהי.

קורס מדיטציה של שבוע ברישיקש Anti Stress Plan

לינה: ברישיקש בחדר ממוזג, יפה ונוח,

http://www.vedicyogacentre.org/

5 טיפולי איורוודה של שעה וחצי כל אחד.

בדלהי חדר במלון ברמה טובה.

כלכלה: ברישיקש הטיול על בסיס ארוחת בוקר וערב

בדלהי ארוחת בוקר בלבד  וארוחת ערב אחת.

תחבורה: מכונית או מיניבוס תיירים ממוזג, ריקשות.

סיורים וביקורים: כולל דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.

מפגש קבוצה – הנוסעות מוזמנות למפגש קבוצה כשבועיים לפני הטיול.

הודו היא מדינה בה יש הרבה שינויים לא צפויים כל הזמן בכל התחומים, לכן בהתאם ייתכנו שינויים גם בתוכניות שלנו. אני אעשה הכל כדי שנהנה ונמצה עד תום את כל התוכניות. אני ממליץ להגיע מוכנים ולקבל בסבלנות ובאהבה את השינויים. אשתדל לזרום עם השינויים בלוח הזמנים המקומי מול רצונות הקבוצה המשתנים ולהעניק לכם חוויה מרתקת.

 • חיסונים: נא לפנות ללשכת הבריאות המחוזית או למרפאת חיסונים, עד שבועיים לפני היציאה.
 • מספר המקומות מוגבל, עקב אופיו המיוחד של הטיול.
 • אשרת כניסה: כיום ניתן להנפיק גם ויזה אלקטרונית להודו ללא צורך שליחת הדרכון פיזית לשגרירות.

פרגנו לעצמכם חופשה חוויתית המתאימה לכל אחת ואחד שרוצים וחייבים פסק זמן מהחיים כדי לחזור לאיזון. החופשה נועדה לעזור לכם לנוח ולגבש סדר עדיפויות נכון לחיים. נקבל כלים פרקטיים לשימוש במציאות ולישום ההחלטות החדשות והרעיונות שיעלו לכל אחד במשך המסע.

אני באופן אישי אעשה ככל האפשר לעזור לכל אחת ואחד לעבור טרנספורמציה חיובית, לנקות דפוסים ישנים ששולטים בחייכם, וללמוד לראות את העולם מממד גבוה יותר ומלא אור.

אשמח לענות לכל שאלה ולהבהיר כל עניין

אורי לאור,  052-2803801
Spiritual Life Companion                        

למידע נוסף והרשמה שלחו לנו מייל

תנאי השתתפות ומידע כללי

הרשמה ותשלום
עם ההרשמה לטיול ישלם הנוסע סך של 50% מעלות הטיול, הכוללים דמי רישום וטיפול בסך 50 $.
דמי רישום וטיפול אלה אינם מוחזרים בכל מקרה של ביטול השתתפות בטיול שיעשה על-ידי הנוסע. השתתפותו של הנוסע בטיול מותנית בכך ש"אורי לאור" קיבל את מלוא התשלום עבור הטיול לא יאוחר מ-1 בספטמבר 2018. במקרה ו"אורי לאור" לא יתקבל לידיו את מלוא התשלום כאמור, יהיה "אורי לאור" רשאי לבטל את הרשמת הנוסע והשתתפותו בטיול ללא כל אחריות מטעמו בקשר ו/או בנוגע לכך.

ביצוע טיול
"אורי לאור" יהיה רשאי עד 14 ימים לפני יציאת הטיול או פחות במקרים חריגים, לבטל את הטיול מכל סיבה שהיא, לרבות אם מספר הנרשמים אינו מצדיק את ביצוע הטיול וזאת על פי שיקול דעתו של "אורי לאור". יודגש כי ביצוע הטיול מותנה במספר משתתפים מינימלי. הודעה על ביטול הטיול תימסר על-ידי "אורי לאור" לנוסע. כספים ששולמו, יוחזרו כשהם צמודים לשער דולר מכירה ביום ההחזר. ההחזר יועבר לנוסע עד 30 יום ממועד הביטול. במקרה של ביטול טיול כאמור, יחזיר "אורי לאור" את כל הכספים ששולמו לו ולא יהיה חייב לשלם לנוסע פיצוי כלשהו.

אשרות ודרכונים
באחריות הנוסעים להצטייד בדרכון תקף ל-6 חודשים לפחות מיום היציאה מהארץ. וכמן כן באשרת כניסה (ויזה) מתאימה להודו.

מחירים
מחיר הטיול מבוסס על תעריפי עלות השירותים בארץ ובחו"ל, תעריפי הטיסות, שיעורי ההיטלים בארץ, המיסים והאגרות בחו"ל ושערי החליפין של המטבעות השונים לדולר ארה"ב, כפי שהיו ידועים ל"אורי לאור" במאי 2018. כל תוספת עלות הנובעת משינוי באחד המרכיבים הנ"ל, לרבות שינוי בשערי המטבע ותעריפי הטיסות, אשר התווספהטרם תשלום תמורת הטיול על ידי הנוסע, תחול על הנוסע בלבד.

השתתפות בטיול
"אורי לאור" שומר לעצמו את הזכות לדחות בקשת הרשמה או לבטלה לגבי כל נוסע אשר על פי שיקול דעתה אינו מתאים להימנות עם משתתפי הטיול ו/או עלול להפריע למהלך התקין של הטיול ו/או לפגום בו, וזאת ללא כל צורך לנמק עמדתה. על הנוסע להודיע ל"אורי לאור", ובטרם הרשמתו לטיול, על כל מגבלה פיזית ו/או בריאותית ו/או נפשית ו/או כל מגבלה אחרת שהיא, שיש בה כדי להכביד ו/או להקשות על השתתפותו של הנוסע בטיול ולעניין זה חלה על הנוסע חובת הגילוי הקבועה בחוק חוזה הביטוח. נוסעת בהריון מחויבת באישור רופא המאשר לה לטוס ובכל מקרה העלתה לטיסה כפופה לאישור חברת התעופה ועל הנוסעת לברר מראש לפני ביצוע ההזמנה מהם תנאי חברת התעופה בנוגע להטסת נוסעת בהריון. ידוע לנוסע שהסכמת "אורי לאור" לרשמו לטיול, נסמכת על כך שבהעדר הודעה כאמור, הנוסע אינו מוגבל באופן כלשהו מלהשתתף בטיול. כל תקלה ו/או הוצאה שתגרם כתוצאה ממצבו הרפואי ו/או הנפשי של הנוסע, תחול על הנוסע בלבד. לא תתקבלנה טענות נוסעים בנדון, בדיעבד.

דמי ביטול על הטיול
עד 1 בספטמבר 2018 – 250 $ דמי ביטול.
עד 45 ימי עסקים לפני מועד יציאת הטיול – 400 $ דמי ביטול.
עד 21 ימי עסקים לפני מועד יציאת הטיול – 1000 $ דמי ביטול.
פחות מ-21 ימי עסקים לפני מועד יציאת הטיול – 100 % דמי ביטול.

זיכויים והחזרים
נוסע אשר יפסיק את השתתפותו בטיול במהלכו, מכל סיבה שהיא, לא יהיה זכאי לקבל החזר כלשהו של כספים ששולמו על ידו. לאחר יציאת הקבוצה מהארץ לא יוחזרו כספים מכל סיבה שהיא עבור כל חלק של טיול או אירוע בו לא השתתף הנוסע, לרבות סיור, קטע מסיור, מסלול בו לא נסע, ארוחות שלא נוצלו, בתי מלון, כניסה לאתרים וכיו"ב. "אורי לאור" ממליץ לכל נוסע לבטח את עצמו מרגע אישור ההזמנה.  נוסעים שיבקשו מראש לוותר על ימי טיול בתחילת הטיול או בסיומו ויקבלו את הסכמת "אורי לאור" לכך בכתב יזוכו בגין הלינה בלבד.

גילאי המשתתפים
הטיול פתוח להרשמה לציבור הרחב כולו וללא הגבלת גיל או מין. "אורי לאור" אינו מתחייב שתהיה התאמת גיל או כל התאמה אחרת בין המשתתפים השונים בטיול, לרבות מבחינת כישוריהם ו/או מצבם הבריאותי. לא תתקבלנה טענות בנושאי גילאי המטיילים, חריגה מהגבלת גיל, כישורי המטיילים או מצב בריאותם.


Deprecated: ההוק avia_post_nav_settings הוצאה משימוש בגרסה 4.5.6! יש להשתמש ב- avf_post_nav_settings במקום. Return values handling has changed in /nas/content/live/laor/wp-includes/functions.php on line 6078