צוות Laor

הכירו את צוות Laor

שרות ותמיכה בתהליכי שינוי הוא אבן יסוד במתודולוגיה של Laor. אנשי הצוות במרכז Laor מיומנים ביותר בשיטת הטיפול הייחודית LayerSystem7 ושמחים לתת שרות מכל הלב לכלל הלקוחות שלנו.

יופי הוא אלמנט חיצוני שנקבע הרבה מתהליכים פנימיים. לכן אנו מאמינים שתמיכה וחיזוק הגוף והנפש קובע רבות את מידת היופי המוקרן מכל אחד מאיתנו. לכל אחד מאנשי הצוות של Laor  יש מעבר לידע הקוסמטי הרב גם כישרונות נוספים בתחומים מגוונים המעשיריםאת הנפש ומהם אנחנו מציעים לכם להנות עוד היום.

קרן מינץ, בת 39, נשואה לג'וזף פישלר בעלת תואר במדעי ההתנהגות וניהול משאבי אנוש. בשנים לאחר התואר עסקתי בשילוח בינלאומי, מה שהיה למקור פרנסה אך לא הזין אותי ברמה הפנימית ,לפני 12 שנה רצה הגורל והפכתי ללקוחה ב Laor  ובשנים האחרונות התמזל מזלי והפכתי מלקוחה לעובדת ולמנהלת ב Laor .

לפני כ 6 שנים עברתי הכשרת מאמנים –   במרכז הישראלי לאימון וגישור, רכשתי ידע בקורסים שונים לשחרור אמונות, דפוסי התנהגות ופחדים במהירות ויעילות תקופה ארוכה למדתי "ימימה" וקורסים שונים בפיתוח המודעות העצמית.
היום יום שלי ,שבו אני פוגשת אנשים רבים ומגוונים, מאפשר לי לרכוש עוד ועוד כלים להתמודדות עם מצבים שונים המלווים את חיינו. האהבה הכי גדולה שלי היא ללוות ולראות שינויים המתרחשים בחיי ובחיי אנשים אחרים.

חווית ייעוץ היא מפגש העוזר לאדם להבין יותר טוב את עצמו, היא יכולה להיות נקודתית או תהליכית תלוי בעומק האתגר הניצב בפני אותו אדם.
חווית הייעוץ מורכבת ממספר אלמנטים: שיחה בה תתבסס ההיכרות בינינו, הקשבה לנאמר ובעיקר למה שאינו נאמר, זיהוי והבנה של דפוסים מניעים ומעכבים כאחד תוך העצמה של הטוב הקיים בכל אחד מאיתנו.
אותנטיות מצידי ומצידכם זהו האלמנט הכי חשוב אשר בלעדיו חווית היעוץ אינה יכולה להתקיים, בתהליך משותף של יצירתיות ובמציאת דרכים ואף פתרונות המותאמים רק אליכם.

היעוץ מאפשר להראות לעצמכם רובד נוסף בכם שתמיד היה שם אבל עכשיו הארנו אותו באור חדש שיכול להוביל לתנועה חדשה בחיים. יתכן שמתוך המפגש נגלה כי מתבקש שינוי לעתים קטן ולעתים מורכב מהרבה שינויים קטנים המובילים לשינוי מיוחל, מה שבטוח אנחנו יוצאים לריקוד משותף שבו אנו לומדים ובונים את הצעדים להבין את עצמנו טוב יותר.

אני חייבת לציין כי החוויה היא אישית ומשתנה מאדם לאדם, במהלך המפגש תלווה אותנו נגיעה של הומור – בעיקר כדי שנהנה ממנו.

אורי לאור

אורי לאור מתמחה ומטפל בקוסמטיקה טבעית ופרא-רפואית, ארומתרפיה, ויטמינים, פרחי באך, צמחי מרפא, בישום וכימיה. בשנים שקדמו להקמת Laor אורי לאור עבד בחברות מובילות בתחום הקוסמטיקה, הפלסטיקה והויטמינים ולמד את הסודות שמאחורי טיפולי ומוצרי הטיפוח.