קוסמטיקה מקצועית פרא רפואית

טיפול מקצועי בשיטת Professional7

ה Professional7  – סדרת המוצרים הטבעיים המקצועית של לאור מיועדת לשימוש בידי מטפלים מקצועיים.  הסדרה מספקת פתרון גמיש מהיר ומדויק לכל סוגי העור ובעיות העור – בעיקר פיגמנטציה, סבוראה, אקנה, קמטים ועור רגיש.

ה Professional7  ייחודית בכך שמוצרי הסדרה מרוכזים ביותר ומכילים חומרים מתקדמים, בעלי פעילות אפקטיבית גבוהה. הפרוטוקול הטיפולי של LAOR מבטיח הצלחה עם כל מטופלת המקבלת במכון טיפול מקצועי, ומעמיק את התוצאות כאשר היא ממשיכה בבית בטיפול המשלים עם מוצרי LAOR מסדרת ה LayearSystem7TM.  שיטת 7 השלבים של לאור קלה ליישום ומספקת לך מענה מקיף ומדויק לכל סוגי ובעיות העור, תוך שימוש במינימום מוצרים.  אין צורך להצטייד במלאי ובכמויות מיותרות.

ה Professional7  חסכונית עבורך ואפקטיבית ביותר, פשוטה ללמידה וקלה מאוד לביצוע, מקצרת את זמן הטיפול במכון ומביאה את העור לתוצאות הטובות ביותר שניתן לקבל כיום בטיפולים קוסמטיים.

  • היחידה בארץ שמטפלת בכל שבע שכבות העור בשיטת השכבות
  • מתמחה בכל בעיות העור: סבוריאה, פיגמנטציה, אנטי אייג'ינג, אקנה וקמטים
  • המוצרים מותאמים לעור רגיש במיוחד ומטפלים בכל סוגי העור
  • טווח רחב של מוצרים פעילים לטיפול המקצועי והביתי
  • סידרה אחת מרוכזת וחסכונית המטפלת בכל סוגי העור
  • כל המוצרים ממוספרים מראש לפי סדר השימוש
  • שיטת טיפול מהירה למטפל המקצועי וללקוח בבית
  • מוצרים טבעיים ללא נפט , ללא פאראבנים וללא פטרוכימיקלים SLS
  • תוצאות מידיות לכל בעיות העור

  טיפול מקצועי בשיטת שבע השלבים

  LAOR מציגה בפניך שיטת טיפול מקצועי ייחודית ופרקטית לתוצאות אופטימליות לאורך זמן. השיטה קלה ליישום ומספקת מענה מקיף ומדויק לכל סוגי ובעיות העור, תוך שימוש במינימום מוצרים.

  איך עובדת שיטת LAOR? זה פשוט:

  כל מוצרי LAOR ממוספרים מאחד והלאה כסדרה אחת בלבד הכוללת 7 שלבים. לכל מוצר יש מספר ייחודי משלו והשימוש במוצרים במסגרת שלבי הטיפול הנו כרונולוגי, כלומר מיישמים אותם לפי מספרם: בסדר עולה, מקטן לגדול. זהו!

  בכדי להקל על הטיפול,  על כל מוצרי LAOR מצוין לאיזה סוג/י עור הם מתאימים. מכאן, שהפרוטוקול הטיפולי הוא כרונולוגי ופשוט להפליא, ממליץ ומצביע במדויק מהם מספרי המוצרים שבהם יש להשתמש בסדר עולה, עבור כל בעיה ובעיה בעור, לסוגיו השונים.

  כאשר יש צורך לטפל בבעיית עור עקשנית במיוחד מומלץ להשתמש במוצר נוסף מאותו שלב מאחר ושילוב של שניים או יותר מוצרים מאותו שלב מעמיק את אפקטיביות הטיפול ומשפר משמעותית את תוצאותיו.

פרוטוקול טיפולי של LAOR
פרוטוקול טיפולי של LAOR

אנו שואפים לאיכות הגבוהה ביותר ולמצוינות טיפולית שמתבטאת בעור נקי זוהר וחלק.