שיטת השכבות ™LayerSystem7

הסוד של שיטת השכבות הוא בהפרדה בין המרכיבים הפעילים השונים עד לרגע המגע עם העור, כך כל מרכיב ממלא את תפקידו בדרך אופטימלית וחומרים שונים אינם מנטרלים זה את הזה.

שיטת השכבות של LAOR
אבחון עור הפנים והתאמת המוצרים הנכונים עבורו

איך לאבחן את סוג עורך

הצעד הראשון לטיפול נכון בעורך הוא אבחון נכון. כל עור זקוק לטיפול מעט שונה על מנת להביא אותו למצב מאוזן והרמוני מלא לחות אך לא יבש או שמן מדי.

המומחיות של Laor

כל הטיפולים והמוצרים של Laor נוצרו למטרה אחת: להעניק את הטיפול המושלם והאפקטיבי ביותר לכל סוג עור, גם לעור בעייתי, רגיש או מבוגר.

המומחיות של LAOR
המוצרים שלנו

המוצרים שלנו

כל המוצרים שלנו עשירים במינונים גבוהים מאוד של חומרים טבעיים פעילים, ובעיקר חומצות אמינו: פפטידים ביו מימטיים, רטינול על בסיס רטין A וחומצות אלפא וביתא הדרוקסיות, חומצה אזלאית, חומצות שומן וחמאות טבעיות ושמנים אתרים טהורים

הדרך הטובה ביותר לטיפול בעורך

חשוב להקפיד להשתמש אך ורק במוצרי קוסמטיקה וטיפוח שעשויים מחומרים טבעיים כדי לא לחסום את התהליכים הטבעיים של העור, להזין אותו היטב וכדי להימנע מתופעות לא רצויות כמו אלרגיה או רגישות.

הדרך הטבעית לטיפול בעור הפנים
אנטי אייגינג - טיפול בעור הפנים

אנטי אייג'ינג

כדי להבין קצת יותר טוב מהו אנטי אייגינג כדאי להתחיל בהבנה של תהליך ההזדקנות. באופן טבעי עם השנים חלה האטה בקצב חילוף החומרים בתאי הגוף וכך נוצר מצב של הצטברות רעלים והאטה בהתחדשות תאי העור.

הטכנולוגיה החדשנית

המוצרים מתבססים על המחקר הביו והננו טכנולוגי שמצא כי חומצות האמינו כגון חומצות אלפא, ביטא הידרוקסיות והרטינול מחקות את הפעילות הטבעית של העור.

מרכז LAOR - רחוב אלקלעי 1, תל אביב

מרכז LAOR

Laor היא חברה לקוסמטיקה טבעית אפקטיבית שעקרונותיה האסתטיים מחויבים לתוצאות. החברה עומדת בחזית הטכנולוגיה העולמית ותמיד מציעה ללקוחותיה מוצרים המבוססים על הפיתוחים האחרונים בתחום.

אורי לאור

אורי טולגי לאור, נכנס אל עולם הקוסמטיקה הטבעית מתוך תפישת עולם ייחודית, ועם מטרה אחת פשוטה וכנה: לפתח קוסמטיקה אחרת, יותר בריאה וטבעית.

אורי לאור