שיטת השכבות ™LayerSystem7

שיטת השכבות היא הדרך היסודית ביותר הקיימת בעולם לטיפול בעור. כל שכבה מתוך שבע שכבות העור מקבלת טיפול פרטני כך שעור הפנים מקבל חיזוק וייצוב מיסודותיו. הסוד של שיטת השכבות הוא בהפרדה בין המרכיבים הפעילים השונים עד לרגע המגע עם העור, כך כל מרכיב ממלא את תפקידו בדרך אופטימלית וחומרים שונים אינם מנטרלים זה את הזה.

שיטת השכבות של LAOR

אבחון עור הפנים והתאמת המוצרים הנכונים עבורו

איך לאבחן את סוג עורך

הצעד הראשון לטיפול נכון בעורך הוא אבחון נכון. כל עור זקוק לטיפול מעט שונה על מנת להביא אותו למצב מאוזן והרמוני מלא לחות אך לא יבש או שמן מדי. הצוות המקצועי במרכז LAOR תמיד יוכל לעזור לך באיבחון אישי בשיחה מקצועית במרכז או אפילו יוכל לייעץ  דרך הטלפון בצרוף תמונה. תמיד נשמח לעזור ולהביא את האור אל העור.

המומחיות של LAOR

שיטת השכבות הייחודית מטפלת בכל סוגי העור ובכל בעיות העור בקלות וביעילות. הטיפול בכל שכבות העור נותן תמיכה ומאזן את העור ובכך מטפל בנזקי העבר ומונע נזקים עתידיים. שימוש קבוע במוצרי לעור כבר מגיל צעיר מונע את הזדקנות העור ומביא את העור למצב אופטימלי וזוהר כל היום וכל השנה. כל הטיפולים והמוצרים של LAOR נוצרו למטרה אחת: להעניק את הטיפול המושלם והאפקטיבי ביותר לכל סוג עור, גם לעור בעייתי, רגיש או מבוגר.

המומחיות של LAOR
המוצרים שלנו

המוצרים שלנו

כל המוצרים שלנו טבעיים, ללא פטרוכימיקלים וחומרים מחיות, עשירים במינונים גבוהים מאוד של חומרים פעילים, ובעיקר חומצות אמינו: פפטידים ביו מימטיים, רטינול על בסיס רטין A וחומצות אלפא וביתא הדרוקסיות, חומצה אזלאית, חומצות שומן וחמאות טבעיות ושמנים אתרים טהורים. שילוב המרכיבים בסדרות ייצור קטנות מביאה איכות יוצאת דופן של מוצרים טריים ואפקטיביים שנותנים תוצאות מיידיות ועור זוהר במיוחד.

הדרך הטובה ביותר לטיפול בעורך

טיפול יום יומי בבוקר ובערב ושימוש תדיר בקרם הגנה הם הבסיס לטיפול בעור הפנים. חשוב להקפיד להשתמש אך ורק במוצרי קוסמטיקה וטיפוח שעשויים מחומרים טבעיים כדי לא לחסום את הנקבוביו ולהפריע לתהליכים הטבעיים של העור. חשוב מאוד לכל סוג עור גם, עם זה עור שמן, להזין אותו היטב כדי להימנע מתופעות לא רצויות כמו כתמים, יובש, אלרגיה או רגישות.

הדרך הטבעית לטיפול בעור הפנים
אנטי אייגינג - טיפול בעור הפנים

אנטי אייג'ינג

הזדקנות היא חלק בלתי נפרד מהתבגרות. כדי להבין קצת יותר טוב מהו אנטי אייגינג כדאי להתחיל בהבנה של תהליך ההזדקנות. באופן טבעי עם השנים חלה האטה בקצב חילוף החומרים בתאי הגוף וכך נוצר מצב של הצטברות רעלים והאטה בהתחדשות תאי העור. מוצרים פעילים עוזרים בחידוש מהיר יותר של התאים ומכך מתקבל מראה יפה יותר של העור.

הטכנולוגיה החדשנית

המוצרים שלנו מתבססים על מחקר ופיתוח שותף שמתעדכן באופן שוטף לאורך כל השנה. המוצרים שלנו מכילים את כל מה שיש למדע הקוסמטיקה להציע. הבסיס של כל מוצר מורכב מחומרים טבעיים והתוספת המקצועית של חומרים פעילים כגון חומצות אלפא, ביטא הידרוקסיות והרטינול עושות את ההבדל בין מוצר מדף למוצר קוסמטי טבעי ומקצועי כפי שאנו מציעים.

מרכז LAOR - רחוב אלקלעי 1, תל אביב

מרכז LAOR

LAOR היא חברה לקוסמטיקה טבעית מקצועית שעקרונותיה האסתטיים מחויבים לתוצאות. החברה עומדת בחזית הטכנולוגיה העולמית ותמיד מציעה ללקוחותיה מוצרים המבוססים על הפיתוחים האחרונים בתחום. בואו להרגיש מקרוב באיכות המוצרים ותקבלו הדרכה אישית וליווי בתהליך שיפור מראה העור.

אורי לאור

אורי טולגי לאור, נכנס אל עולם הקוסמטיקה הטבעית מתוך תפישת עולם ייחודית, ועם מטרה אחת פשוטה וכנה: לפתח קוסמטיקה אחרת, יותר בריאה ומקצועית.

אורי לאור