הדרך הטבעית לטיפול בעור הפנים

העור שלך הוא מראה למצב הפיזי והרגשי שלך, הוא משקף את אורח חייך, גילך, מידת השלווה או הלחץ שלך והוא נתון להשפעת גורמים חיצוניים רבים כמו מזג האוויר, תזונה, עישון, שינויים הורמונליים ועוד. העור הוא רקמה חיה ונושמת, הוא מאפשר לגופך להיפטר מרעלים ולספוג חומרים מזינים ומתפקד ממש כמו פתח אוורור למערכות הגוף השונות. לכן, כל כך חשוב להקפיד להשתמש אך ורק במוצרי קוסמטיקה וטיפוח שעשויים מחומרים טבעיים כדי לא לחסום את התהליכים הטבעיים של העור, להזין אותו היטב וכדי להימנע מתופעות לא רצויות כמו אלרגיה או רגישות. לצערנו רוב מוצרי הטיפוח והקוסמטיקה הרגילים מכילים כימיקלים מזיקים וחומרים שחוסמים את נקבוביות העור ועלולים ליצור בעיות בריאותיות רבות. לעומת זאת כל מוצרי Laor הם טבעיים לגמרי ובעלי מבנה כימי שדומה לעור, וכך הם מעניקים לעורך הזנה, טיפול וניקיון טוב יותר, ללא כל גירוי או סיכון. לא רק שמוצרי Laor אינם פוגעים בבריאותך הם למעשה תורמים לה ומעניקים לעורך וגופך ממיטב הויטמינים, המינרלים והשמנים האתריים.

פורמולת Laor עשירה בטווח רחב של חומרים פעילים שמחלחלים דרך העור. השמנים ממריצים ומזרימים חמצן לכל תאי הגוף ולעור במיוחד. מעבר לכך, Laor מביאה אליך את פריצות הדרך האחרונות בביו טכנולוגיה וננו טכנולוגיה ומציעה לך מוצרים חדשניים על בסיס חומצות אמינו טבעיות ומתקדמות. החומצות המהפכניות שבמוצרי Laor מגבירות את תהליך ההתחדשות הטבעי של תאי עורך ומעניקות לך את הטיפול המתקדם והטוב ביותר שיש לטבע ולמדע להציע. הקוסמטיקה הטבעית האפקטיבית שלנו נותנת מענה טבעי מושלם ותוצאות מעולות עבור כל סוגי העור בכל שלב בחיים.

הסיכונים והבעיות בקוסמטיקה הרגילה

לאורך חיינו אנחנו משתמשים בכמויות עצומות של מוצרי ניקיון וטיפוח מתוך המחשבה החיובית, שאנחנו מיטיבים עם הגוף שלנו, מטפחים ומזינים את העור. שיגרת הטיפוח היומית שלנו כוללת המון תכשירים החל מסבון, שמפו, דרך קרמים ועד לדאודורנט. העניין הוא, שאנחנו לא מודעים לכך שלא רק שמוצרי הקוסמטיקה הרגילים אינם תורמים לעור ולבריאות שלנו, הם אפילו מזיקים ומכילים טווח רחב של כימיקלים מעוררי אלרגיה, הורמונים שמשבשים את פעילות הגוף הטבעית, חומרים מסרטנים ועוד גורמי סיכון למחלות קשות. קשה להאמין, אבל מוצרי הטואלטיקה והקוסמטיקה המפתים שזמינים לנו תמיד על כל מדף ואפילו חלק גדול ממוצרי התינוקות, הם למעשה אריזות יפות של חומרים רעילים ומסוכנים שעלולים ליצור סכנה משמעותית לבריאות שלנו. יותר מכך, רוב מוצרי הקוסמטיקה הרגילים מכילים מעט מאוד חומרים פעילים ולכן האפקטיביות שלהם מאוד נמוכה אפילו אם המחיר מאוד גבוה. Laor מציעה קו מוצרים קוסמטיים שעונה על כל הצרכים שלך ומאפשר לך ליהנות מקוסמטיקה טבעית, נקייה מחומרים מזיקים וכימיקלים מסוכנים. מוצרי laor עשירים ברכיבים טבעיים מתקדמים שמעניקים לך תוצאות מעולות פעם אחר פעם.