אורי לאור

אורי לאור, נכנס אל עולם הקוסמטיקה הטבעית מתוך תפישת עולם ייחודית, ועם מטרה אחת פשוטה וכנה: לפתח קוסמטיקה אחרת, יותר בריאה וטבעית המשלבת אלמנטים פעילים מהקוסמטיקה הפרא רפואית העכשווית. את מסעו בן עשרות השנים בתחום הקוסמטיקה החל אורי עוד מימי בגרותו שסימנו בפניו צלקות וכתמים עקב אקנה ופצעים שמהם סבל. עם השנים למד אורי לימודים מקצועיים שעזרו לו לטפל בעצמו ולימדו אותו לטפל באחרים. היום אורי מבטא ב Laor את הרצון להעניק לכל אישה, בכל מוצר, את תמצית היופי שמתאימה לה. ליהנות מהמרכיבים הפעילים החשובים כל כך לשמירה על עור צעיר, חיוני וקורן.

אורי לאור בעל תואר ראשון באמנות מתמחה ומטפל בקוסמטיקה טבעית ופרא-רפואית, ארומתרפיה, ויטמינים, פרחי באך, צמחי מרפא, בישום וכימיה. בשנים שקדמו להקמת Laor אורי טולגי לאור עבד בחברות מובילות בתחום הקוסמטיקה, הפלסטיקה והויטמינים ולמד את הסודות שמאחורי טיפולי ומוצרי הטיפוח.

בשנת 2001 לאחר שנים של בדיקות וניסויים אורי טולגי לאור הקים את Laor, החברה שהוא עומד בראשה עד היום, ומאז יותר ויותר נשים נהנות מקוסמטיקה טבעית ואפקטיבית המתאימה במיוחד לתנאי האקלים הישראלי ולבעיות העור הנילוות עקב חשיפה ארוכת שנים לשמש.

Laor מפתחת סדרות בוטיק מובחרות, בתהליכי ייצור מוקפדים, וכך נשמר מינון מאוד מדויק של חומרים פעילים והלקוחות שלנו נהנות מקרמים יותר טריים ויעילים.

כיום כמו תמיד, כל מוצר של Laor מפותח ומופק בפיקוח אישי צמוד של אורי לאור החל משלב הרעיון המקורי, דרך ניסוי ושכלול ועד למוצר הסופי – הקרם הטוב ביותר שניתן לפתח.