צוות מעבדות הפיתוח והייצור שלנו, בראשות בעלי החברה – אורי לאור, מתעדכן ללא הרף בכל התגליות האחרונות בתחום הקוסמטיקה הטבעית, החומרים הפעילים בקוסמטיקה וחקר התא.

המוצרים מתבססים על המחקר הביו והננו טכנולוגי שמצא כי חומצות האמינו כגון חומצות אלפא, ביטא הידרוקסיות והרטינול מחקות את הפעילות הטבעית של העור, מאיצות וממריצות את ההתחדשות הטבעית של התאים ופועלות לדיכוי המלנין ובכך תורמות להבהרה וחידוש. בתחום הננו טכנולוגיה, הצליח המדע למזער מולקולות של חומצות אמינו המכונות פפטידים ביו-מימטיים שממש חודרות לעור ומחוללות באופן מיידי תהליך התחדשות טבעי, ממש כמו בעור צעיר.

מוצרי Laor מתבססים על חומרים טבעיים, ללא כימיקלים מזיקים ותוצרי לוואי מהנפט. מוצרינו משלבים בין הטכנולוגיות הביו והננו כדי להעניק ללקוחתנו מוצרים פעילים בעלי אפקטיביות עצומה. המוצרים מורכבים מחומרים עשירים במיוחד והכול ממרכיבים טבעיים ובריאים.

הפורמולה הטבעית

לכל המוצרים שלנו יש פורמולת בסיס קבועה הכוללת בתוכה תערובת מיוחדת של חומרים המשמשים כחומרי שימור טבעיים. הפורמולה היא פרי פיתוח ומחקר של שנים ומתאימה אפילו לעור הרגיש ביותר.

פורמולת Laor מופקת על טהרת החומרים הטבעיים והיא מסייעת לעור לחדש את עצמו בתהליך בריא וטבעי. אין בפורמולה כימיקלים, שמנים מינרלים, מרכיבים מהחי, פארבנים, אלכוהול או כל חומר אחר שעלול להזיק לגוף או לגרות את העור. כמו המוצרים שלנו, פורמולת Laor אינה מנוסה על בעלי חיים אלא מבוססת על התנסויותיהם של אנשים רבים לאורך שנים.

כל מוצרי הטיפוח של Laor מבוססים על שילוב של הפורמולה הייחודית וטווח רחב של חומצות אמינו ושומן חיוניות, פפטידים, ארומתרפיה, צמחי מרפא, ויטמינים, ומגוון חומרים פעילים מתקדמים שמשיגים תוצאות מעולות.