קוד הפעולה הערכי של Laor

Laor היא חברה מובילה לקוסמטיקה מקצועית המייצרת את מוצריה בארץ. ב Laor פועלים על פי סולם ערכים המאגדים את הניסיון המיצטבר בייצור ושיווק מוצרים פעילים וכן את הניסיון העשיר בשרות וטיפול בלקוחות רבים ומגוונים. אנו מטפלים בעור הפנים באמצעות שיטת השכבות הייחודית לנו, ומשווקים מוצרים טבעיים ונקיים מכימיקלים, המשנים את מרקם העור של כל אחת ואחד. עבודה משותפת רבת שנים עם קהל לקוחותינו מוכיחה כי עקביות והתמדה נותנים תוצאות ארוכות טווח המתבטאות בעור זוהר וצעיר.

 • אסתטיקה

  הרמוניה ויופי פנימי וחיצוני

  Laor מביאה לעולם תפיסה אסתטית ייחודית הנגישה לכל אדם. הגוף והנפש הם חיבור הרמוני ואין אחד עומד ללא השני, העור הוא ההשתקפות של שניהם כלפי העולם. אנו מציעים שרות בתחום היופי המתבסס על איזון בין המרכיבים האנושיים ובין המוצרים לכלל הרמוניה של יופי פנימי וחיצוני.

 • ניקיון

  בריאות ומודעות סביבתית

  ערך הניקיון מייצג את הבסיס הראשוני לבריאות. שמירה על היגיינה אישית ידועה כמעלה את איכות ואורח החיים במיוחד בתקופה זו בה אנו מוקפים בזיהום סביבתי מכל הסוגים. שימוש במוצרים טבעיים ללא חומרים מסרטנים מעלה את ערך הניקיון האישי ותורם לשמירה על הסביבה.

 • חדשנות

  שיפור מתמיד ומקצועיות

  העולם כיום מתפתח במהירות שיא ומציע חידושים והמצאות השכם והערב. אנו ב Laor נמצאים עם היד על הדופק בכל הקשור להתפתחויות בתחום היופי והקוסמטיקה המקצועית. אנו שמחים לשתף את כל לקוחותינו במידע ולפרסם כל מוצר או טיפול לאחר שהוא נבדק על ידינו תחילה.

 • אנושיות

  משפחתיות וצרכנות נבונה

  Laor נוצרה במטרה להביא לכולם נגישות למוצרי קוסמטיקה יוקרתיים במחיר שפוי ומתאים לכל כיס. כל לקוחותינו קשורים אחד בשני דרך Laor בשאיפה לשיפור מתמיד ביופי. שימוש במוצרים טבעיים שאנו מייצרים שומר גם עלינו באופן אישי וגם על המשפחה הגדולה שלנו משפחת כדור הארץ.

 • אחריות

  עבודת צוות וליווי אישי

  צוות Laor מביא מיומנויות אישיות גבוהות מאוד בתחום הייעוץ הקוסמטי וההדרכה האישית. הצוות ניחן ברגישות אנושית גבוהה ואמפתיה ללקוח יחד עם הכרות מקצועית עם המוצרים. אנו מתאימים לכל אחד באופן אישי את תוכנית הטיפול הטובה ביותר ונותנים תמיכה אישית בכל הערוצים.

חמשת הערכים הללו מייצגים את השאיפה למצויינות שעומדת בבסיס הפעילות הדינמית של Laor.

אנו שואפים להנחיל את ערכינו הלאה לכל הלקוחות הוותיקים והחדשים במועדון הלקוחות שלנו. אלו הבוחרים להשתמש במוצרים האיכותיים שאנו מייצרים מחומרים טבעיים וממיטב החומרים הטכנולוגים הקוסמטיים המיוצרים בעולם. ב Laor עוקבים בהתמדה אחר כל השינויים בעולם היופי ומעדכנים את לקוחותינו בהתפתחויות מוצרים וטכניקות טיפוליות חדשות. אידאל היופי נמצא בכל בסיס של חברה אנושית ואנו משתדלים לעמוד בחוד החנית ולעזור לכל אחת ואחד להגיע למיצוי היופי האישי לכל רבדיו. Laor מזמינה אתכם להצטרף למשפחה. תודה.