שיטת השכבות של LAOR

™LayerSystem7

השיטה הטבעית המקיפה והמתקדמת ביותר בעולם לטיפול בעור הפנים 

שיטת השכבות של LAOR מטפלת בכל שבעה השכבות של עור הפנים באופן ממוקד. שיטת השכבות היא שיטת הטיפול הטבעי היחידה המביאה את כל סוגי העור למצב אופטימלי ולתוצאות בריאות וזוהרות במיוחד. אנו מעודדים מריחת מספר שכבות של מוצרים טבעיים ופעילים, שכבה אחר שכבה, פעולה זו מאפשרת טיפול מדויק לעומק העור ונותנת עור נקי מבעיות ופגמים. בכל קרם של Laor מרכיבים פעילים אחרים, וכך כל שכבה שנמרחת מטפלת ומזינה בדרך אחרת.

שיטת הטיפול בשכבות מבוססת על הפרדה בין המרכיבים הפעילים וכך היא יוצרת אפקטיביות גדולה יותר ומעניקה לך תוצאות טובות יותר.

הסוד של שיטת השכבות הוא בהפרדה בין המרכיבים הפעילים השונים עד לרגע המגע עם העור, כך כל מרכיב ממלא את תפקידו בדרך אופטימלית וחומרים שונים אינם מנטרלים זה את הזה. נכון, היה קל יותר לקבל הכול בקרם אחד, אבל כשתנסי, תראי שהתוצאות המדהימות היו שוות כל דקה של השקעה.

איך לדעת בכמה שכבות להשתמש

מספר השכבות המומלץ הוא הגיל שלך חלקי עשר, לדוגמה: בשנות ה- 30 – 3 שכבות, בשנות ה- 40 – 4 שכבות וכך הלאה. אם את רק מתחילה לטפל בעורך עם מוצרי laor ומרגישה שנכון לך להתחיל עם פחות שכבות, להתרגל לתהליך זה בסדר גמור. עם הזמן תכירי יותר את המוצרים ואת התועלות שלהם ותוכלי להתחיל להשתמש ביותר שכבות.

עם זאת, לטווח הארוך, אנחנו ממליצים בחום לא להתפשר ולהשתמש בכל השכבות הנחוצות כדי להעניק לעור את כל החומרים הפעילים והמזינים וליהנות מהתוצאות המצוינות של הקוסמטיקה הטבעית של Laor.

איך להרכיב סדרה אישית ממוצרי Laor

כדי ליצור לעצמך את סדרת הטיפוח האישית מומלץ לשלב מוצרים מכל שכבות העור. מומלץ כמובן לבחור לפי מספר השכבות המומלץ בגילך. כמו כן, חשוב לזכור להשתמש בסדרות שונות ליום או ללילה לטיפול אפקטיבי.