אנטי אייגינג - טיפול בעור הפנים

כולנו מתבגרים וחווים שינויים בעור ובגוף שלנו לאורך השנים. לא כל השינויים האלה חייבים להתרחש ובהחלט ניתן להאט ולעכב את קצב הזדקנות העור בעזרת טיפולי האנטי אייג'ינג הטבעיים של Laor.

כדי להבין קצת יותר טוב מהו אנטי אייג'ינג כדאי להתחיל בהבנה של תהליך ההזדקנות. באופן טבעי עם השנים חלה האטה בקצב חילוף החומרים בתאי הגוף וכך נוצר מצב של הצטברות רעלים והאטה בהתחדשות תאי העור.

מעבר לכך, ההזדקנות היא יותר מהכול תהליך של התחמצנות, כלומר, פגיעה מתמשכת בתאי הגוף על ידי רדיקלים חופשיים. אנחנו נחשפים לרדיקלים החופשיים בכל נשימה שאנחנו נושמים, אבל לא רק כך, הם גם מוצאים את דרכם אל הגוף דרך זיהום אוויר, קרינת השמש, כימיקלים במזון או בשתייה, עישון ועוד. רדיקלים חופשיים נוצרים גם בתוך הגוף כתוצאה מלחץ ומתח נפשי, או פעילות פיזית מאומצת.

הרדיקל החופשי הוא למעשה מולקולה או אטום עם אלקטרון חופשי אחד, בעל מטען חשמלי עוצמתי ויכולת תנועה גבוהה. אותו אלקטרון יוצר במהירות ואלימות תגובה כימית חזקה עם כל תאי הגוף שעומדים בדרכם. ההשפעה המתמשכת מפגיעתם של עוד ועוד רדיקלים חופשיים לאורך השנים בכל תאי הגוף, יוצרת את מה שאנחנו מכנים בלאי בתאי הגוף והזדקנות.

אנטי אייגינג קיים גם באופן טבעי, לגוף יש מערכת הגנה כנגד השפעת הרדיקלים והוא בעצם נוגדי החמצון הטבעיים שלו. חומרים אלה בנויים לספק לרדיקל החופשי אלקטרון וכך הופכים אותו למולקולה יציבה כימית שאינה פוגעת בתאים שסביבה.

כל מוצרי Laor עשירים במיוחד בשמנים אתריים, חומצות אמינו מתקדמות, ויטמינים ומינרלים שכולם חומרים אנטיאוקסידנטים, כלומר – נוגדי חמצון טבעיים וחזקים במיוחד. כך שלמעשה כל מוצרי Laor הם תכשירי אנטי אייג'ינג עם טווח רחב של מרכיבים פעילים אפקטיביים. בדומה לנוגדי החמצון הטבעיים שקיימים בגופנו, גם לאנטי אוקסידנטים במוצרי Laor יש אלקטרון חופשי אחד, והם פותחים בפניך דרך בריאה להילחם בנזקי הזמן והרדיקלים החופשיים. השילוב של כל רכיבי האנטי אייג'ינג של Laor מזין ומטפל בעור הפנים והגוף, מתקן ומונע נזקים, וחלק מהחומרים גם נספגים דרך העור אל מערכות הגוף הפנימיות ותורמים לבריאות הכללית. בעזרת האנטי אייגינג של Laor אפשר לעכב משמעותית את תהליך הזדקנות העור ואף למנוע חלק מהתופעות הקשורות בנזקי חמצון. המטרה היא לא מלחמה חסרת תקווה בזמן ובגיל הביולוגי, אלא טיפול איכותי, טבעי ובריא שיאפשר לך ליהנות מעור יפה,קורן ונטול פגמים בכל שלבי החיים.

אבני יסוד של הקוסמטיקה הטבעית של laor

כדי להעניק לעורך את הטיפול והטיפוח הטוב ביותר חומרי הגלם של מוצרי laor הם לא רק טבעיים וטהורים הם גם איכותיים במיוחד. אנחנו משתמשים רק בשמנים שהופקו בתהליכים טבעיים ללא תחליפים כימיים או משוחזרים. במוצרי laor יש מינונים גבוהים של טווח רחב ועשיר של מרכיבים טבעיים פעילים. בזכות חומרי הגלם המעולים שלנו אנחנו יוצרים עבורך מענה כולל ומושלם לטיפול אפקטיבי והכי חשוב – לתוצאות נפלאות.