איך ניתן לזהות יושרה פנימית? ומהי?

Integrity

כמה פעמים אמרתם לעצמכם  "נראה מה יקרה ואז אני אחליט", כמה פעמים אמרתם לעצמכם "אני אראה כמה נותנים לי ואז אז אני אתן בהתאם" .
משפטים מסוג זה נוגדים את עיקרון היושרה פנימית. פעולות המכוונות מהמקום הבלעדי של "לא לצאת פרייארים" הם בניגוד גמור ליושרה הפנימית או כפי שאנחנו אוהבים לבטא – האנטגריטי האישי (Integrity).

מהי יושרה פנימית? יושרה פנימית היא בעצם היכולת שלנו להיות נאמנים לעצמנו בהתאם לערך ולמוסר הכי גבוה שישנו, להיות שלמים, הגונים וישרים.לעשות את "שלנו "באופן הטוב ביותר עבורנו ועבור האחר!

אנשים רבים מצדיקים את פעולותיהם בכך שהם אומרים כי עשו את מה שהיה הכי טוב עבור עצמם. אין בכך שום רע  אך כאשר כל שאתם רואים זה את עצמכם ופועלים מתוך אמת הפנימית אגוצנטרית שלכם, גם אם לא התכוונתם, אתם בעצם דורסים את האחר ופוגעים בו.
לפעול בשם האמת אך להגיד דברים קשים ופוגעים מחטיא את המטרה ולא הופך אתכם לישרים ואותנטיים.

כפי שנאמר "הדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות".

איך ניתן לזהות יושרה פנימית? יושרה פנימית יכולה לבוא לידי ביטוי כקול פנימי מכוון.
אם עדיין איננו מגובשים בינינו לבין עצמנו אך נתחיל לשים לב לקול ,הוא יעלה שאלות ותהיות.
רבים מהאנשים משקיטים את הקול מאחר והוא יכול להעלות שאלות נוקבות הנוגדות לחלוטין את מה שהיה עד כה. אם נבחר להכיר את עצמנו מחדש או להעמיק את הקיים, ניתן לשאלות העולות לצוף ואף להציף אותנו.
הוצפנו, מה עושים ? עכשיו הגענו לשטח הפקר(NO MANS LAND), כאן תהליך החקירה החל, דרך לא ידועה ולא תמיד פשוטה, אך כן היא יכולה להיות קסומה! למטיבי הלכת מובטחות מתנות במהלכה.

העולם זה אני,את, אתה ,הטבע, הבעל, הבוס, החבר והאיש הזר שפגשנו במקרה בתור לבנק.
אם בכל סיטואציה נשאל את עצמנו האם זאת האמת שלי? האם זוהי כנות? האם אני עושה את המיטב שאני יכול לעשות? אם התשובה היא כן אל תדאגו לתוצאה. אם אתה הולכים עם האמת שלכם אתם נאמנים לעצמכם ופועלים באהבה ומאהבה, התוצאה כבר תדאג לעצמה.

בעולם לכל פעולה תגובה, כאשר הבחירה שעשינו היא הטובה ביותר שאנחנו יכולים לעשות אז אנחנו כבר משפיעים על טובת הכלל (The greater good).
זו אחת המחשבות המרגשות, כי בעולם שאליו אנחנו שואפים אם כל אחד יתנהל מתוך היושרה הפנימית שלו ,כולנו נהנה מתגמולה (retribution) של הבריאה .
בכל פעולה נוצרת אדווה המייצרת תגובה. אנחנו אף פעם לא יודעים מה גודל האדווה (ripple) ומתי תגיע התגובה אליה. על כן כל מה שאנחנו צריכים להתמקד בו הוא לעשות טוב כי כשאתה עושה טוב אתה מקבל טוב וגם ההפך Vice Versa))

אנחנו בלאור קמים כל יום ליום חדש שבו אנחנו מכוונים לפעול מתוך יושרה פנימית , אנחנו מחפשים את הדרך הטובה ביותר בכל מה שאנחנו עושים, אנחנו כנים עם עצמנו ועם האנשים שאנחנו באים איתם במגע. אנחנו הולכים אל המטרה שלנו ושומרים על ראש פתוח כדי למצוא את האמת .
כשאנחנו פוגשים אתכם כל זאת מתחולל בתוכנו ומקווים שאתם חשים זאת .
אנחנו שואפים לתת לכם את הלווי ותשוקה לטפל בעצמכם ובעור הפנים שלכם.
אנחנו רוצים ליצור גל של שינוי בכם אשר יגרום לגל נוסף של שינוי בעולמכם .
בדרך זו כמילות השיר" אני ואתה נשנה את העולם"!

Truth, Love, Integrity and Faith to All!

צוות לאור.