טיפול בחומצה היאלרונית

תנאים של חיבה

מילדותינו אנחנו חווים את טיבם של תנאים אם זה בחיצוני ואם זה בפנימי.

אנחנו מתנים בחיינו את הרגשות שלנו, את הפעולות והמחשבות שלנו ומתהלכים בידיעה שאנחנו יודעים את סדר הדברים. אנו חיים תחת האשליה  שברור לנו מה קודם למה, מה בא אחרי מה וכך חווים את התחנות בחיים כקפיצה מנקודה לנקודה. ההתניה יוצרת את ההפך מזרימה, היא יוצרת תנועה חדה ומתוקף חדותה היא יכולה להיות גם כואבת.
השאיפה והרצון הם שנהיה בתנועתיות של מעגל אינסופי, מעגל של נקודות שעוטף אותנו ועולה לו מעלה מעלה בזרימה מופלאה ובלתי פוסקת כחיים עצמם.

כשאנחנו ילדים ההורים מתנים :" אם תהיה ילד טוב היום תקבל ממתק, אם תהיה ילד טוב מחר נקנה לך צעצוע חדש". אנחנו כבר כילדים מבינים שלפעולות שלנו יש משמעות ,לעיתים חיוביות ומתגמלות ולעיתים שליליות ומחסירות.
בגיל שבו אנחנו יוצאים לעולם הגדול, מבטיחים לנו שאז סופסוף נוכל לעשות כרצוננו, להיות חופשיים ללא התנאים מגבילים ששמו לנו הורינו ומורינו.מה שלרב קורה הוא שאנחנו כבר למודי ניסיון ממה שחווינו והתנאים החיצוניים שחווינו בעברנו הופכים להיות התנאים פנימיים שמפעילים אותנו.

רובנו חיים לפי תנאים ולעיתים בכלל לא שמים לב! האם מצאתם את עצמכם אומרים את הדברים הבאים או דומים להם: "אני אתחיל את הדיאטה מיד אחרי החורף, אני אהיה שמחה ברגע שאני אדע אם קיבלתי קידום, אני אגיד את מה שאני חושבת ברגע שאני ארגיש מוכנה"..וכו וכו .
כל אחד והתנאים המכתיבים את חייו.

אנחנו בלאור שומעים ורואים זאת על בסיס יומיומי. נשים (בעיקר) פונות אלינו ברצון לעור פנים חלק יותר, נקי יותר מכתמים ומעודן מהקמטים שנוצרו להם במהלך השנים. בתוך תוכן זו השאיפה הכי גדולה שלהן אבל מיד מתחילות להן מחשבות התנאי לצוף על פני השטח. המחשבות יכולות להיות לדוגמא: "אני אתחיל לטפל לכשיגיע החורף כי בקיץ גם ככה זה לא מומלץ" "אני קודם כל אסיים את מה שיש לי בבית", "אני עוד שנה בעשור החמישי, אז לכבוד זה אני אפנק את עצמי" וכו וכו. כך אט אט המטרה שהציבו לעצמן מתרחקת שנות אור עד לכדי ויתור , כי לוותר זה הכי קל, ושמחשבות התנאי מסתובבות בתוכנו ללא הפסקה איך אפשר להתקדם במעגל, כל הזמן הן נתקלות בפינות הפנימיות , פינות מגבילות אשר מונעות התקדמות!

ברגע שנפרק את התנאים הפנימיים החוץ לא יוכל להעמיס עלינו את התנאים שלו.
כך נאפשר למציאות לזרום לכיוונים שכלל לא דמיינו שהם אפשריים

איך מפרקים את התנאים הפנימיים ? קודם כל מעצם קריאת השורות הללו אנחנו מקווים שתתחילו לשים לב אליהם. התנאים הם סוג של שקר פנימי שאנחנו מתהלכים איתו בעולם על מנת לסדר לנו חיים נטולי מאמץ אבל לאו דווקא חיים נוחים יותר. נשמע מבלבל? בחיים נטולי מאמץ שבהם אנחנו לא יוצאים מאזור הנוחות שלנו אנחנו תמיד נישאר בריבוע שאנחנו מכירים!
נכון, אנחנו מכירים אותו ולמדנו כיצד לחיות בו, אם יש שם פינות חדות , נדע כל הזמן כיצד להימנע מהן ואפילו נוכל להפוך למומחים בריבוע שיצרנו לעצמנו. ההתמקצעות  בתחום ההימנעות וההגבלה יוצרת תסכול שרק ילך ויגבר ומשם התוצאות במגמת התדרדרות.
לשם המטאפורה, ליצור חיים שבנויים ממעגל נעים וזורם דורש מאיתנו יותר מאמץ אבל אם נצליח לדלג על המשוכות שבדרך, גם אם לאט לאט, נגיע למקום חדש שבו הרבה יותר קל ונעים לנו , וכן מקום שבו אנחנו יכולים להיות גאים בהישגים שלנו.

אנחנו בלאור, לא מתנים דבר בדבר, אנחנו מחליטים ובוחרים כל יום מחדש שאנחנו רוצים עור פנים חלק יותר זוהר יותר ומטופל , בלי תנאים ובלי תירוצים. אנחנו פשוט עושים!
די! בלי החלטות ארוכות טווח ומחשבות מסורבלות שמונעות מאיתנו להתקדם. אנחנו כאן ללמד אתכם לעשות זאת בקלילות בזרימה ובאהבה.
היה ומעדתם, זה בסדר גמור,ילד שלומד ללכת נופל אינספור פעמים אך קם מיד ומנסה שוב עד שהוא מצליח.

בואו ונחוש את חדוות ההצלחה יחדיו !

צוות לאור