דרמה ! כולנו ראינו סרט דרמטי כזה או אחר, בתחילת הסרט מוצגות הדמויות המשתתפות בדרמה ומועבר הרקע לעלילה ,לאחר 20-30 דקות יתרחש הארוע שלשמו התכנסנו (נושא הסרט) ובשאר הזמן נצפה בקושי ובהתמודדות של הדמויות, בליבנו נקווה שהם יצליחו להתגבר על המשבר ולארגן את חייהם במצב המורכב החדש.

בסרטים ובחיים יש כמה ביטויים לדרמה, דרמה פנימית וחיצונית.
דרמה חיצונית היא בדרך כלל דרמה שהחיים על כל מורכבותם מביאים, היא מפריעה להתנהלות השגרתית וגורמת לנו לארגן את המשאבים שלנו מחדש.דרמה פנימית היא דרמה המתרחשת בתוכנו וצובעת לנו את החיים בתחושה כי הבחירות שלנו הן הרות גורל. לכן מומלץ בעת שהדרמה מתחוללת לבדוק אם היא מתרחשת בינינו לבין עצמנו או אם יש עוד אלמנט חיצוני במשוואה כי אם היא רק בתוכנו כנראה שאנחנו חווים דרמה שיצאה לה טיפה מפרופורציה.
מדוע זה כה חשוב לעשות את האבחנה בין השניים? רובנו או חלקנו מחפשים כלים להתמודדות עם המתרחש, אנחנו מתכננים תוכניות ואז קורה הבלתי צפוי. האופן שבו נגיב לסיטואציות ישפיע עליהן ועל תוצאותיהן, השאיפה היא שהתוצאות יהיו לטובתנו ואם נכיר את הכוחות הפועלים עלינו יהיה לנו קל יותר לקבל ולעכל את המתרחש .

הדרמה, למי שבינינו שאין לו את הפונקציה הזו במלוא עוצמתה, היא מעין מסך שצובע את המציאות במיני צבעים. אם ניקח למשל אדישות וניתן לה צבע היא תהיה אפור, אם ניקח כעס וניתן לו צבע מיד נחשוב על אדום, אם ניקח עצב או דיכאון וניתן לו צבע נחשוב על שחור אבל אם נתייחס לדרמה אז אפשר יהיה לצבוע אותה בהמון צבעים כי בדרמה יש עליות ויש מורדות, יש התפתחויות לעיתים יש קיפאון מה שכן אין בה רגע דל !

הדרמה היא לא טובה או רעה, הדרמה היא דרמה ואיך שאנחנו נגיב אליה כך היא תתפתח או תשקוט, הדרמה היא כמו ישות נוספת שקיימת בחיי מי שמכיר אותה והיא פועלת בכל מיני מצבים לרוב ללא שליטה. האנשים שהדרמה מלווה אותה מכירים אותה בחייהם מאז ומתמיד, היא יכולה לבוא לביקור במקום העבודה, באינטראקציה עם המשפחה, ביחסים עם החברים ואף עם אנשים זרים.

החיים בצל דרמה אינם פשוטים, כל סיטואציה, מילה או תנועה מקבלים פירוש מיידי שיכול להשפיע על מצב הרוח היומי או העונתי. מומלץ לקבל פרספקטיבה נוספת על המתרחש מאדם קרוב שחייו אינם צבועים בדרמה על מנת להקליל את המצב.

הדרמה, כמו כל הלך רוח בחיינו ההופך להיות דייר קבע, יכולה להשפיע על מצב גופנו נפשנו ועורנו. לקום בבוקר ולהסתכל במראה ולראות חצ'קון , כתם פיגמנטציה או קמט שלא היה שם אתמול יכול לגרום לדרמה לא קטנה, וגם להזכיר לנו שהזמן נותן את אותותיו.
ככל שהשנים עוברות אנחנו צריכים לטפל בעצמנו הרבה יותר אם בעור, בגוף או בנפש. במידה ואנחנו מודעים לקשר ביניהם נוכל לראות באופן ברור הזנחה בגוף או נפש באה לידי ביטוי בעור הפנים.

ב LAOR יש לנו עבורכם מענה לכל דרמה פנימית או חיצונית הבאה לידי ביטוי בעורכם, אנחנו כאן על מנת להרגיע ולהראות את הדרך מהמקום שבו אתם נמצאים למצב המיוחל. השימוש הקבוע במוצרים המקצועיים המטפלים ומלטפים פעמיים ביום את עור הפנים וכן טיפולים מרגיעים מעת לעת מחזירים לעור וגם לנפש את האור שהם זקוקים לו.

בואו נשאיר את הדרמה המיותרת לסרטים , צפייה נעימה !