טיפול בסבוראה

מיתוסים על סבוריאה דרמטיטיס (קשקשת)

האם יש לך פריחה שומנית ולא נעימה, קשקשת על הפנים והקרקפת? האם על הגבות, האף, האוזניים, הסנטר, החזה או הקרקפת יש יובש ואדמומיות? ייתכן שיש לך משהו שנקרא סבוריאה דרמטיטיס – הידועה יותר בשם קשקשת. אצל תינוקות, זה נקרא בדרך כלל "עריסת כובע".

זהו מצב שכיח ביותר שאנו רואים על בסיס יומי. זהו מצב מאתגר מאוד למטופל ולעיתים גם מורכב יותר לטיפול. לעיתים קרובות חולים מנסים להבין מה לא בסדר עם העור שלהם והם מתוסכלים כאשר הפתרונות הביתיים שלהם לא עובדים. אנחנו מומחים ומנוסים בטיפול בבעיה הזו ורוצים לעזור לכם! הנה כמה תפיסות מוטעות נפוצות שאנו שומעים באופן קבוע על סבוריאה דרמטיטיס. אנו מקווים שזה יבהיר כמה מיתוסים על זה ואף יעזור לכם להרגיש יותר נוח בעורכם שלכם.

מדוע יש לי סבוריאה דרמטיטיס אם אני שוטפת את הפנים וחופפת את השיער כל יום?
סבוריאה דרמטיטיס היא בהחלט לא פועל יוצא של הגייינה לקויה ! קשקשת של הקרקפת היא לא תוצאה של חפיפה לא מספקת. זה גם לא תוצאה של קרקפת יבשה שחופפים יותר מידיי, הסיבה המדוייקת של זה יכולה להיות טיפה מורכבת. חשוב לדעת שישנה האפשרות שאין ביכולתכם לטפל בסבוריאה דרמטיטיס בעצמכם. קבעו פגישה על מנת שנוכל להמליץ לכם את הטיפול המתאים ביותר.

האם סבוריאה דרמטיטיס זה סימן שיש לי אלרגיה?
הסיבה לבעיית העור הזו אינה לגמרי מובנת, אבל אנחנו יודעים שהיא מקושרת ליתר של שמרים באזורים שבהם יש הפרשת שומן גדולה יותר בעור. זה מוביל לדלקת, קשקשת ולפעמים לנפיחות של העור, מה שיוצר את הפטרייה בעור. שמפו וסבונים המכילים אבץ מאוד עוזרים להפחתת הימצאות הפטרייה בעור לאנשים הסובלים מסבוריאה דרמטיטיס. בLaor הלקוחות שלנו אוהבות מאוד את פילינג לפנים מספר 8 שמאוד עוזר לקשקשת ולגוף את פיליניג היהלום

סבוריאה דרמטיטיס

האדמומיות על הפנים שלי זה רוזיציאה אז למה יש לי סבוריאה דרמטיטיס?
סבוריאה דרמטיטיס חופפת עם שני מצבים. השכיח ביותר חופף עם רוזיציאה. לאנשים יכול להיות שילוב של תת סוג של רוזיציאה וסבוריאה דרמטיטיס. המצב השכיח השני הוא שילוב של סבוריאה דרמטיטיס ופסוריאזיס. כאשר שני המצבים האלה חופפים זה נקרא "סבו-פסוריאזיס". למרבה המזל חומרים שבהם נמצאת חומצה אזלאית טובים לשני המצבים האלה מאחר והחומצה דואגת לאזן את העור

מאחר וסבוריאה יותר נפוצה באזורים שמנונים, אזורי ה -T האם עלי להימנע מללחח את העור?
זה חשוב ללחח את העור כאשר יש סבוריאה דרמטיטיס, לא רק על מנת לרכך את הקשקשת, אלא גם כדי להרגיע את העור המודלק. אחת הדרכים להרגיע את העור זה להשתמש בסרום ויטמינים מספר 42, אחד החומרים היותר ידידותיים לסבוריאה. הוא מלא אנטיאוקסידנטים אשר מרגיעים את הדלקת ו"מכבים את האש" שנוצרת מסבוריאה דרמטיטיס על העור.

סבוריאה דרמטיטיס היא שטחית.
זו הצהרה שקרית. כאשר סבוריאה דרמטיטיס היא מאוד חמורה, זה יכול להיות קשור לגורמים פנימיים אחרים. אנחנו מודעים לכך שישנן מצבים גופניים שיכולים להשפיע על העור ולגרום לסבוריאה דרמטיטיס עיקש כמו: פרקינסון, שבץ, אלכוהוליזם, הפרעות תזונתיות

האם נדבקתי ממישהו?
סבוריאה דרמטיטיס אינו מדבק, ולכן אין למנוע את זה. גם אי אפשר לרפא את זה, אבל בהחלט ניתן לשלוט בה בעזרת מה שהצענו . אם אתם עדיין נתקלים בבעיות על זה קבעו אתנו פגישה כדי להביא את המצב תחת שליטה.

לסיכום: סבוריאה היא מצב די שכיח בעור, רב האנשים פשוט לא מודעים לכך שאדמומיות וקשקשת היא מצב שניתן לאזן. כמובן יש תמיד להתייחס למה שאנחנו אוכלים ולמה שאנחנו שמים על עורנו, השילוב הנכון בין השניים יביא לכך שגם אם יש לכם סבוריאה היא לא תהיה נראית.